• 09389222303 | 09338575652

خدمات طراحی وب سایت پارسی کد

آنلاین پیدا شوید و کلیک ها را به یک وب سایت بهینه شده به مشتریان تبدیل کنید. اینترنت معدن طلایی از فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. امروز حضور دیجیتالی خود را ایجاد کنید و پتانسیل بازار خود را با خدمات طراحی وب سایت پارسی کد Marketing Agency کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

با طراحی سایت حرفه ای، قدرت رهبری خود را به نمایش بگذارید. در دنیای دیجیتال امروزی، بسیار مهم است که با مشتریان جدید و مشتریان بالقوه خود در ارتباط باشید تا از بازارهای جدید استفاده کنید و تجارت خود را گسترش دهید. آمارها نشان می دهد که تقریباً 4.57 میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر فعال اینترنت هستند که 59 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. در این جامعه آنلاین، 53 درصد قبل از برقراری ارتباط با یک برند، تحقیقاتی را انجام می دهند تا مطمئن شوند که تصمیم درستی می گیرند.

این ها شامل تحقیق محصول/خدمت، مقایسه خرید و بررسی کسب و کار است. این داده‌ها ثابت می‌کند که مصرف‌کنندگان به صورت ناگهانی خرید نمی‌کنند.

خدمات طراحی وب سایت

با توجه به بازار گسترده جهانی، تنها برای خریداران آنلاین منطقی است که برندها را ارزیابی و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات، قیمت ها و ویژگی های ممکن را پیدا کنند.

بدون حضور در وب، شما به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود و محبوبیت برند خود را از دست می دهید. با طراحی صفحه وب تعاملی و سفارشی اعتماد مصرف کننده را ایجاد کنید و ارجاعات بازار را به دست آورید.

ایجاد یک حضور دیجیتالی به معنای ساختن یک وب سایت و انتظار مشتریان برای نزدیک شدن به برند شما نیست. وب سایت شما پایه آنلاین شرکت شما است. این به عنوان نقطه تماس مشتری اولیه و ماشین تبدیل شما عمل می کند. به این ترتیب، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد، از رقبا متمایز است و با اهداف بازدیدکنندگان شما مرتبط است.

آمار نشان می دهد که طراحی وب سایت و ناوبری بر 94 درصد از اولین برداشت ها تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو همچنین از وب سایت هایی با طراحی وب واکنش گرا و محتوای وب با ساختار مناسب استفاده می کنند. علاوه بر این، 75 درصد از اعتبار سایت ناشی از طراحی صفحه وب است. به عنوان یک صاحب کسب و کار، بسیار مهم است که یک طراحی وب سایت ریسپانسیو داشته باشید تا برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین جذاب باشد. شما باید از اهداف خود اطمینان حاصل کنید وقتی مشتریان شرکت شما را به صورت آنلاین جستجو می کنند، یک پلت فرم کسب و کار قانونی را ببینید. در غیر این صورت، خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی خود را دارید و آن ها را از تعامل با برند خود منصرف می کنید.

روی طراحی وب سایت ریسپانسیو سرمایه گذاری کنید و در پیشنهادات برند خود اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. شرکت طراحی وب ما خدمات طراحی وب سایت سازگار با سئو را ارائه می دهد که هدف آن افزایش رتبه جستجوی شما، افزایش قرار گرفتن در معرض آنلاین شما و تبدیل بازدیدکنندگان صفحه به مشتریان پولی است. طراحی وب برتر

همین امروز یک مشاوره با آژانس طراحی وب سایت ما برنامه ریزی کنید و به ما اجازه دهید به شما کمک کنیم تا یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنیم که ترافیک واجد شرایط را افزایش و نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

رشد وب سایت و افزایش ترافیک موبایل

هنوز در مورد ایجاد وب سایت خود یا بهینه سازی وب سایت موجود خود درگیر هستید؟ فرقی نمی‌کند که صاحب یک استارتاپ هستید یا یک شرکت بزرگ، برای تبلیغ برند خود و ایجاد ردپای دیجیتالی قوی در این بازار رقابتی، به طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا نیاز دارید.

مطالعات نشان می دهد که تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. نظرسنجی eMarketer همچنین نشان داد که بزرگسالان در ایالات متحده هر روز به طور متوسط 2 ساعت و 55 دقیقه را با دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند. با شیوع روزافزون استفاده از تلفن همراه در میان مکان ها و گروه های سنی مختلف، ضروری است که طراحی وب موجود خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از کاربران اینترنت بهینه سازی کنید.

مزایای رقابتی طراحی وب سایت واکنش گرا

تعداد زیادی از اندازه های مختلف صفحه نمایش در دستگاه ها وجود دارد. به این ترتیب، مهم است که طراحی صفحه وب شما بتواند با هر اندازه صفحه نمایش امروز یا در آینده سازگار شود. با طراحی وب سایت واکنش گرا، می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به نیازهای مشتری و قابلیت های دستگاه هایی که استفاده می کنند پاسخ می دهد.

موتورهای جستجو، سرعت، قابلیت استفاده و محتوای وب سایت را به عنوان شاخص های ارزش وب سایت تشخیص می دهند. با کمک شرکت طراحی وب سایت ما، می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دستورالعمل های موتورهای جستجو پیروی می کند و امتیازات کاربردی خوبی کسب می کند.

کاهش هزینه نگهداری

با طراحی سایت ریسپانسیو، شما فقط به یک نسخه از وب سایت خود نیاز دارید که برای همه دستگاه ها بهینه شده باشد. این فرآیند زمان بر برنامه نویسی برای سیستم های مختلف را حذف و توسعه و مدیریت سایت شما را ساده می کند. مهمتر از آن، طراحی صفحه وب پاسخگو برای موبایل هزینه های توسعه و نگهداری وب شما را کاهش می دهد.

آنلاین باشید

سرمایه گذاری در خدمات طراحی وب سایت واکنشگرا یک راه مقرون به صرفه برای ایجاد حضور در وب و افزایش قرار گرفتن در معرض مشتریان آنلاین شما است. وب سایتی که به خوبی بهینه شده باشد، دید آنلاین بیشتری به دست می آورد و افراد مناسب را جذب می کند.

ترافیک بیشتری به دست آورید

یک گزارش eMarketer نشان داد که 69 درصد از مصرف کنندگان از گوشی های هوشمند خود برای انجام تحقیقات محصول استفاده می کنند. این جمعیت 52.6 درصد از ترافیک جهانی وب را که از دستگاه های تلفن همراه می آید، تشکیل می دهد. شرکت طراحی وب ما سیگنال های اعتماد را در وب سایت شما قرار می دهد و آن را برای سازگاری با موبایل و مرورگر بهینه می کند تا آن را به یک ماشین تولید سرنخ تبدیل کند.

دستیابی به مشتریان بیشتر

وبگردی تلفن همراه به عنوان گزینه نهایی برای کاربران اینترنت از دسکتاپ پیشی گرفته است. داده‌های Comscore نشان داد که 55 درصد از کل زمان رسانه‌های دیجیتال در ایران صرف گوشی‌های هوشمند می‌شود. طبق آمار Smart Insights، نرخ تبدیل خرده فروشی جهانی در دستگاه های تلفن همراه 1.82 درصد است. از خدمات طراحی وب سایت استفاده کنید تا حالت موبایل فرندلی سایت خود را افزایش دهید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. طراحی وب ریسپانسیو نه تنها مشتریان شما را به قیف فروش سوق می دهد، بلکه مکمل بازاریابی شبکه های اجتماعی و کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک شما نیز می باشد.

از هر 10 خریدار، 6 نفر نشان می‌دهند که قابلیت خرید موبایلی یک وب‌سایت در انتخاب برند بسیار مهم است. با توجه به اینکه 30 درصد از جستجوهای گوگل از طریق تلفن های همراه انجام می شود، داشتن یک طراحی وب سایت واکنش گرا برای دستیابی به موفقیت آنلاین ضروری است. خدمات طراحی وب سایت پارسی کد به گونه ای ساخته شده است که به بازدیدکنندگان صفحه شما یک تجربه تلفن همراه مثبت و جذاب ارائه دهد.

در اینجا چیزی است که هنگام همکاری با آژانس طراحی وب سایت ما می توانید انتظار داشته باشید:
 1. فرآیند کامل طراحی سایت حرفه ای
 2. متخصصان طراحی سایت با نمونه کار های جذاب
 3. توسعه دهندگان فرانت اند خبره
 4. تست های عملکرد وب سایت
 5. مدیریت پروژه مشتری محور
 6. گزارشات کمپین جامع
همین امروز با شرکت طراحی وب ما تماس بگیرید و با کارشناسان وردپرس ما در تماس باشید.

همین حالا با ما تماس بگیرید

موضوع و شماره تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

cta cta

در پارسی کد، ما زمان و تلاش خود را صرف توسعه طراحی های وب وردپرس می کنیم که با برند منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد و با نیازهای مخاطب خاص شما مطابقت داشته باشد. شرکت طراحی وب سایت ما از طرح های قالب و گرافیک های از پیش بسته بندی شده استفاده نمی کند. ما تجزیه و تحلیل عمیق سایت، محک زدن رقبا و تجزیه و تحلیل مخاطبان را برای شناسایی نقاط فروش منحصر به فرد شما (USP) و تعیین مسیر تبدیل واضح وب سایت شما انجام می دهیم.

خدمات طراحی وب وردپرس سفارشی ما به شما این امکان را می دهد:
 1. اقتدار صنعت خود را ایجاد کنید
 2. از تصویر برند خود محافظت کنید
 3. گزاره های ارزش منحصر به فرد خود را برجسته کنید
 4. یک تداعی برند مثبت ایجاد کنید
 5. یک تجربه برند شخصی ارائه دهید
 6. مقیاس پذیری وب سایت خود را بهبود بخشید
 7. هزینه های توسعه و مدیریت سایت را کاهش دهید
 8. سودآوری طولانی مدت سایت خود را افزایش دهید

وب سایت خود را با اطلاعات منحصر به فرد، جامع و مرتبط با صنعت که نیازها و نگرانی های مشتریان شما را برطرف می کند، به روز نگه دارید. آژانس طراحی وب سایت ما شامل تیمی از متخصصان توسعه محتوا است که استراتژی‌های محتوای وب مبتنی بر داده را ایجاد می‌کنند. ما محتوای سایت شما را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه می کنیم.

تولید ویدئو

نظرسنجی ها نشان می دهد که 51 درصد از متخصصان بازاریابی، ویدیو را بهترین محتوا برای جلب توجه مخاطب و کسب بازده سرمایه (ROI) بالا می دانند. محتوای ویدیویی را در وب‌سایت خود بگنجانید و مشتریانی را جذب کنید. شرکت طراحی وب سایت ما با تیمی از کارگردانان و فیلمبرداران برای ایجاد ویدیوهایی کار می کند که پیام برند شما را منتقل می کند و بینندگان را برای کشف سایت شما ترغیب می کند.

طراحی لوگو

لوگوی شرکت شما به عنوان نقطه ای برای شناسایی مشتریان و پایه ای مهم برای برندسازی شما عمل می کند. طراحی لوگوی سفارشی دریافت کنید که هویت برند، حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودن شما را نشان می دهد. ما در پارسی کد خدمات طراحی لوگو و طراحی مجدد لوگو را با قیمت رقابتی ارائه می دهیم.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

روی خدمات طراحی وب سایت بهینه شده با سئو سرمایه گذاری کنید تا مطمئن شوید که وب سایت شما می تواند بدون نقص توسط موتورهای جستجو خزیده و ایندکس شود. شرکت طراحی وب وردپرس ما محتوای وب شما را بهینه می‌کند، ویژگی‌های alt تصویر توصیفی را می‌نویسد، استانداردهای W3C را دنبال می‌کند، از ساخت لینک برای کمک به مشتریان برای یافتن آسان‌تر شما استفاده می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که ناوبری سایت شما برای موتورهای جستجو مناسب است. این روش ها در افزایش رتبه بندی جستجوی شما بسیار مهم هستند.

بهینه سازی (CRO)

با کمک آژانس طراحی وب سایت وردپرس ما، بازدیدکنندگان صفحه خود را به انتهای قیف فروش منتقل کنید. تیم ما سرعت سایت شما را بهینه می کند، فیلدهای فرم غیر ضروری را حذف می کند، فراخوانی برای اقدام واضح (CTA) قرار می دهد و ناوبری صفحه شما را ساده می کند. ما همچنین تست A/B را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام جنبه های وب سایت شما برای تبدیل بهینه شده است.

با خدمات میزبانی وب پارسی کد، عملکرد بارگذاری وب سایت خود را افزایش دهید و امنیت آن را بهبود بخشید. ما طیف متنوعی از برنامه های میزبانی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازها و ظرفیت مالی شما باشد. بسته های میزبانی وب سایت ما شامل میزبانی وردپرس، خدمات لینوکس، برنامه های ذخیره سازی ابری و پشتیبانی 24/7 مشتری است. ما همچنین دسترسی به ابزارهای مدیریت دامنه گسترده را برای حفظ امنیت و پایداری دامنه های شما فراهم می کنیم.

تعمیر و نگهداری وب سایت

نگهداری منظم سایت برای اطمینان از اینکه وب سایت شما با ظرفیت کامل کار می کند بسیار مهم است. در Thrive، ما بررسی و نگهداری سایت و تجزیه و تحلیل شکاف برنامه ریزی شده را انجام می دهیم تا جنبه های کلیدی وب سایت شما را که نیاز به بهبود دارند تعیین کنیم. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل، ما استراتژی هایی را برای افزایش امنیت سایت شما، افزایش ترافیک و بهینه سازی تجربه صفحه شما ایجاد می کنیم.

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

مطالعات نشان می دهد که 88 درصد از خریداران آنلاین به دلیل تجربه کاربری بد، یک وب سایت را ترک می کنند و هرگز باز نمی گردند. اجازه ندهید این اتفاق برای فروشگاه های آنلاین شما بیفتد. از راه حل های طراحی وب تجارت الکترونیک پارسی کد استفاده کنید و اولین تأثیر مثبتی را بر مشتریان بالقوه خود ایجاد کنید. ما صفحات محصول شما را بهینه می کنیم، طراحی وب شما را ساده و حرفه ای نگه می داریم، از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنیم و محتوای شما را قابل اسکن می کنیم.

سالها تجربه ما در ساخت وب سایت به ما آموخته است که برای ایجاد یک وب سایت برتر برای مشتریان خود که آنها را بالاتر از رقبا قرار دهد، به مواد زیر نیاز داریم:

طراحی وب سایت

1. تجدید نظر بصری

شما فقط یک فرصت دارید که تاثیر اولیه خوبی داشته باشید. آیا بازدیدکنندگان سایت شما می گویند WOW! یا OW!؟ وقتی برای اولین بار سایت شما را می بینند؟ مردم با دیدن وب سایت شما فوراً در مورد اعتبار شرکت، برند و محصولات شما تصمیم می گیرند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید مطمئن شوید که طراحی وب شما توجه مخاطبان هدف شما را به خود جلب می کند و آنها را به کاوش در وب سایت شما ترغیب می کند.

2. سهولت استفاده

اگر سایت شما به راحتی قابل پیمایش نباشد و محتوای ارزشمند شما به راحتی پیدا نشود، کاربران شما به جای دیگری خواهند رفت. اجازه ندهید اینطور باشد. در پارسی کد، ما سخت کار می‌کنیم تا وب‌سایت‌های بصری، ساده و آسان برای پیمایش را برنامه‌ریزی و بسازیم. ما می‌خواهیم کاربرانمان احساس کنند که همه چیز در جایی است که آنها انتظار دارند.

3. محتوای با کیفیت بالا و بهینه شده

سرمایه گذاری در طراحی سایت زیبا و بی توجهی به محتوا مانند خرید یک ماشین بدون موتور است. یک وب سایت برتر دارای محتوای قانع کننده و مختصر با CTA های واضح است. هنگامی که با ما کار می کنید، کارشناسان طراحی وب سایت ما از نزدیک با شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای سایت شما به خوبی نوشته شده است، برای موتورهای جستجو بهینه شده است و با اهداف تجاری روشن ایجاد شده است.

4. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

در اوایل فرآیند برنامه ریزی، ما تعیین می کنیم که یک "تبدیل" یا CTA برای وب سایت شما چگونه به نظر می رسد. این می تواند ارسال فرم هوشمند، برقراری تماس تلفنی یا خرید محصول باشد. سپس این هدف را برای کل فرآیند، از طراحی و کدنویسی گرفته تا نوشتن محتوا، در ذهن نگه می داریم. ما می خواهیم وب سایت شما ابزار اصلی رشد در شرکت شما باشد.

5. رشد ترافیک در طول زمان

در پارسی کد، ما می‌خواهیم ببینیم که وب‌سایت جدید شما به سطح بعدی صعود می‌کند. برای انجام این کار، به ترافیک با کیفیت زیادی نیاز داریم. آژانس طراحی وب سایت ما با شما همکاری می کند تا یک برنامه بازاریابی اینترنتی مستمر را ایجاد کند که شامل سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر می شود.